Vacature Intern Begeleider

Ben jij die bevlogen en energieke Intern Begeleider die per 1 augustus 2019 voor 0,6 fte ons team komt versterken?

Het werk

Leerlingenzorg staat bij jou hoog in het vaandel en je haalt het beste uit kinderen en collega’s.

Je hebt nu waarschijnlijk al een mooie functie als intern begeleider. Toch biedt de functie van Intern Begeleider bij de ESV je weer nieuwe verantwoordelijkheden en ontwikkelingskansen waardoor deze functie ook voor jou heel interessant kan zijn.

Als Intern Begeleider zorg jij voor de juiste afstemming tussen het onderwijsaanbod en de onderwijsbehoefte van onze leerlingen en geef je vorm aan passend onderwijs. Je bent “meester” in het organiseren, plannen, signaleren, analyseren en documenteren. Je zorgt altijd dat de basisondersteuning op orde is en neemt deel aan diverse overleggen, waaronder de overleggen binnen het kwaliteitsteam, het (externe) IB-overleg en het managementteam van de school. Je kan goed samenwerken met collega’s en communiceren op diverse niveaus. Daarnaast fungeer je als  coach voor de leerkrachten binnen onze school.

De verantwoordelijkheid die jij als intern begeleider draagt is groot. Maar naast verantwoordelijkheid heb je ook veel vrijheid binnen de ESV en vragen wij juist dat je meedenkt. Je kunt je ambities verder ontwikkelen en de kwaliteit van de school naar een nog hoger niveau brengen. Je gaat een actieve bijdrage leveren binnen het managementteam en kunt door onze platte structuur mooie ideeën ook daadwerkelijk realiseren.

De werkplek

De Enschedese Schoolvereniging is een zelfstandige school voor primair onderwijs op neutraal-bijzondere grondslag waar op dit moment 225 leerlingen onderwijs genieten. Een professioneel team van groepsleerkrachten, vakleerkrachten en onderwijsassistenten verzorgt onderwijs voor kinderen van 4 tot 12 jaar uit alle delen van Enschede en daarbuiten. We zijn een school met actief betrokken leerlingen, collega’s en ouders waar iedereen elkaar bij naam kent.

Iedere leerling op de ESV is een individu in een basisschool-‘maatschappij’. Geen kind is hetzelfde en binnen de sociale schoolcontext geven we ieder kind de ruimte om zich op eigen niveau en naar eigen belangstelling te ontwikkelen. Daarbij ligt de lat op de ESV hoog. We stellen hoge eisen aan ons onderwijs en de zorg voor leerlingen.

Jouw kwaliteiten:

 • Hart voor het kind, je wilt je inzetten voor elk kind;
 • Je hebt een opleiding tot intern begeleider succesvol afgerond;
 • Je hebt meerdere jaren ervaring als leerkracht in het basisonderwijs;
 • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring als IB-er binnen het primair onderwijs;
 • Je hebt kennis van en ervaring met het coachen op team- en individueel niveau;
 • Je bent flexibel inzetbaar;
 • Je loopt niet weg voor lastige gesprekken;
 • Je wilt jezelf blijven ontwikkelen.

Wat biedt de ESV jou:

 • Werken in een professioneel en prettig team;
 • Een fijn pedagogisch klimaat;
 • Een reeds goed opgezette, degelijke zorgstructuur;
 • Ruimte voor professionalisering;
 • Werkdagen in overleg;
 • Intentie tot een vaste benoeming;
 • Een inwerkperiode van twee maanden in samenwerking met de huidige intern begeleider;
 • Benoeming en salaris op basis van CAO-PO: salariëring in schaal L-11.

Meer informatie?

Kijk op onze website: www.esv-school.nl of neem contact op met de directeur van de school, de heer Paul Groot, tel. 053-4311000.

Solliciteren

Ben jij die enthousiaste en geschikte kandidaat voor deze functie, stuur dan je sollicitatiebrief met curriculum vitae vóór 4 februari 2019 door deze per e-mail te verzenden aan: info@esv-school.nl

T.a.v. Bestuur van de Enschedese Schoolvereniging, de heer A.P. Groot.

 • De Nieuwsbrief staat online

  Hier vindt u de de laatste nieuwsbrief!

  Lees meer >>
 • Vacature Intern Begeleider

  Ben jij die bevlogen en energieke Intern Begeleider die per 1 augustus 2019 voor 0,6 fte ons team komt versterken?…

  Lees meer >>
 • SOS-formulier 2018-2019

  U kunt hier het SOS formulier 2018-2019 downloaden

  Lees meer >>
 • ESV VOLDOET WEDEROM AAN LANDELIJKE STANDAARD VOOR VROEG ENGELS

  ESV VOLDOET WEDEROM AAN LANDELIJKE STANDAARD VOOR VROEG ENGELS

  De ESV is bezocht door drs. Karel Philipsen, directeur van EarlyBird Rotterdam, voor een visitatie van ons programma Vroeg Engels (VVTO-E)….

  Lees meer >>
 • ESV ABC-boekje

  Het nieuwe ABC-boekje is hier te vinden. Klik op de volgende link om het online in te zien. ESV ABC…

  Lees meer >>